Teknede Düğün

teknede düğün

Avrupa'nın incisi İstanbul Boğazı'nda modern teknelerimizde 50 kişiden 500 kişi kapasitesine kadar seçkin kadrolarımız ile gerçekleştirdiğimiz teknede düğün organizasyonlarımız anılarınızda sonsuza kadar yer alacak özellikleri taşımaktadır.

Kapalı alanların sıkıcılığından uzak, boğazın eşsiz güzelliği ve tatlı serinliği ile buluşup bu özel gününüzün keyfini doyasıya yaşayacağınız bir gün için tercih etmeniz gereken firmamız hizmetinizdedir.

Organizasyonlarımız her bütçeye uygun olup leziz mutfağımız ile seçenekli menülerimiz ve tecrübeli servis elemanlarımız ile yemekli menü, kokteyl menü şeklindedir.

Programlar akşam 19:00 itibari ile başlamakta olup giriş kokteyli ve içecek servisinin akabinde tebrik ve takı merasiminin ardından (ortalama 1 saat) alt salonda yemeklerimiz servis edilir.Yemek süresinde aralıksız içecek servisi yapılır.Yemekten sonra üst bölüme çıkılır ve eğlence başlar , sonraki saatte ise meyve servisi ve gece boyunca limitsiz içecek servisi yapılır.

Organizasyonlarımız teknede düğünteknede nişan, teknede kına gecesi, teknede sünnet düğünü, teknede doğum günü konseptlerine göre süslenmekte olup girişten itibaren teknenin ön kısmı, salon ve üst kısmı ayrıca gelin masası, nikah masası (nikah teknede yapılacak ise) hazırlanır.Gecenin konseptine göre palyaço, kına ekibi, dj, orkestra, video & fotoğraf çekimi gibi extra hizmetlerimiz de mevcuttur.

Gecemiz, 4 saat süren programın sonunda çiftlerimizi volkan gösterisi ile uğurladıktan sonra son bulmaktadır.

Tüm organizasyonlarımızda geçmişten gelen tecrübe ve hizmet kalitemiz ile tercih edilen firma olmaktan gurur duyarız.